+90 286 213 67 68
Cevatpaşa Mah. Bahriye Üçok cad. No:50/3 Merkez Çanakkale Türkiye
Any Desk
Alpemix
Alpemix Servis
QR Kod Menü Nedir ?

Çağımızda teknolojinin hızlı ilerlemesi ve gelişmesi ile bir çok alışkanlığımız farkında olmadan değişmektedir. Özellikle son dönemde yaşadığımız pandemi nedeni ile bir çok cafe, otel ve restaurant gibi işletmeler mümkün olduğunca temastan uzak olacak şekilde yeni çalışma sistemleri geliştirmektedirler.

Qr kod menü bir çok alanda işlemi hızlandırırken, teması da önlüyor. Peki bir çok işletmede rastladığımız QR menü nedir ?

Qr Kod ve QR menü nedir?

Qr kelimesi, İngilizce Quick Response teriminin baş harflerinden oluşmaktadır. Hızlı cevap anlamına gelen bu terim, iki boyutlu bir barkod türüdür. Kare şeklinde, genellikle beyaz zemin üzerine siyah renkli farklı desen ve çizimlerden oluşur. Günümüz teknolojisi sayesinde bu karekodların kullanımı cep telefonu uygulamaları ile tüm kullanıcıların kullanabileceği bir yapıya sahiptir ve geniş bir kullanım alanı içermektedir.

Qr Menü, otel, cafe, restaurant gibi gıda servisi yapan işletmelerde kullanılabilmesi için özel bir kodlama ile düzenlenmiş dijital menü içeriğidir. Bir çok faydası bulunan dijital Qr Menü, sadece siparişin dijital yollarla ulaşmasını sağlamaz; bunun yanında işletmenize daha kurumsal bir bakış açısı barındırır ve maliyetlerinizi en aza indirir. Kağıt menüler gibi hazırlanması ve güncellenmesi zor değil, bir o kadar kolay ve pratiktir.

Qr kod menü ile her türlü menü ve görsel dijital ortama taşınabilir. Müşterileriniz için özel karşılama ekranları hazırlayabilir, onlardan geri bildirim alabilirsiniz. Üstelik 6698 sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanununa uygun bir şekilde menünüzü sergileyebilirsiniz.

Wibu QR Menü

Wibu QR Menü işletmenizin tüm ürünlerinizi sergileyebileceğiniz ve anında müdahale edebileceğiniz bir platform size sunar. Bu sayede menüleriniz her zaman güncel ve kullanışlı olmasına yardımcı olur. Tüm cihazlardan kolayca girişi yapılan sistemi ile büyük değişiklikleri bile çok kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

Müşterilerinizin ürün seçiminde en kolay ve en doğru şekilde yardımcı olacaktır.

Aşağıdaki linkten örnek menümüzü kontrol edebilir ve fikir edinebilirsiniz.

QR menü ile ilgili çözümlerimiz için bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Soru Sorabilirsiniz
Buradan bilgi alabilirsiniz.
Merhaba
Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz ?